Apsveicam

Skrundas vidusskolas 1.-2.klašu zēnu vokālais ansamblisKārlis Kristiāns Danenbergs, Krists Kliemanis, Rajens Jānis Zommers, Tomass Andersons, Markuss Graudelis, Andis Kristlībs, Emīls Reinis, Mareks Dariens Brencis, Jānis Gustavs Buķelis, Alens Uldis Veidemanis (vadītāja Dace Ganiņa).

Skrundas vidusskolas 2.-3.klašu meiteņu vokālais ansamblisElīza Bolsunovska, Gerda Eida, Laura Kātiņa, Amanda Mende, Aivita Nauzere, Paula Zuntmane, Megija Jurdža, Rūta Lākute, Evita Bāriņa, Samanta Freimane, Krista Kristiāna Deglava, Keita Āboliņa, Sandra Elvīra Broka (vadītāja Dace Ganiņa).

Skrundas vidusskolas 7.-8.klašu meiteņu vokālais ansamblisAlise Dorbe, Sintija Kampara, Rūta Linde, Eva Beļska, Kārena Karlīna Daneneberga, Arta Kozjura, Arta Anna Buķele, Zane Mileškaite (vadītāja Ligita Meždreija).

Šis ieraksts tika publicēts Interešu izglītība, Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.