Mācību konkurss “Gribu būt mobils!”

Apsveicam ar lieliskajiem rezultātiem “Gribu būt mobils” neklātienes kārtā  Skrundas vidusskolas komandas: Skrunda-1, Skrunda-2 un Skrunda-3.

Neklātienes kārtā Kuldīgas reģionā veiksmīgi startēja Skrundas vidusskolas divas 7.b klases un viena 6.b klases komanda:
“Skrunda- 1”  (Mārcis Grancovskis, Toms Zēlavs, Ričards Balandīns, Haralds Kronbergs, Valentīns Tilka);
“Skrunda- 2” (Marta Hartmane, Enija Rusakova, Keita Strēle, Mārtiņš Dureika, Valters Silajāns);
“Skrunda – 3” (Ralfs Rožukalns, Krišjānis Danenbergs, Bruno Bārs, Laura Sergejeva, Markuss Zernevics).

Rezultātiem var sekot līdzi: https://gribubutmobils.lv/neklatienes-rezultati/

Tālāk  mācību konkursa pusfinālam kvalificējās  “Gribu būt mobils!” Skrunda-1 un  Skrunda-2. Saskaņā ar konkursa nolikumu, reģiona pusfinālā iekļūst 10 labākas komandas no reģiona, bet ne vairāk kā divas komandas no vienas skolas! Kuldīgas reģiona pusfināls notiks 2024.gada 20.februārī, Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskolā. Skolotājs Agris Druvaskalns.

Šis ieraksts tika publicēts Interešu izglītība, Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.