Atbalsts LU Izcilības skolā

Katrīna Paula Pupura, Gerda Eida un Luca Marie Heoppner izsaka lielu pateicību Kuldīgas novada pašvaldībai par piešķirto finansējumu ceļa izdevumu segšanai un dalībai Latvijas Universitātes Izcilības skolā. Ir ļoti patīkami, ka atbalstu mums var sniegt ne tikai tuvie cilvēki, bet arī novada pašvaldība. Jau otro gadu mēs iegūstam papildus zināšanas un prasmes Izcilības skolā. Liels paldies pašvaldībai un skolas direktorei Agitai Grāverei- Prenclavai. Vēl lielāka pateicība ķīmijas skolotājai Inesei Pickainei un klases audzinātājai Ligitai Meždreijai, kas sniedz mums padomus un vēlas uzzināt, kā veicies nodarbībās.

Informāciju sagatavoja 11.klases skolniece Katrīna Paula Pupura.

Šis ieraksts tika publicēts Karjeras izglītība. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.