ATKLĀTĀ OLIMPIĀDE SVEŠVALODĀS

Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas organizētajā Atklātajā svešvalodas olimpiādē 2021.gada janvārī pavisam kopā piedalījās 1167 skolēni no 163 Latvijas skolām. Olimpiāde tika organizēta 4 dažādās kategorijās: vācu valoda 6. klasei, angļu valoda 7.klasei, vācu valoda 9.klasei un spāņu valoda vidusskolai.
No mūsu skolas angļu valodas olimpiādes pirmajā atlases kārtā piedalījās 6 skolēni no 7.klasēm. Četri no viņiem veiksmīgi tika uz otro kārtu, kura notika tiešsaistē 31.janvārī. Kopumā angļu valodas olimpiādē 7. klasei 2.kārtā startēja 459 skolēni.
Atklātās svešvalodu olimpiādes godalgoto vietu un atzinību ieguvušo skolēnu sarakstā pavisam kopā ir 54 skolēni no visas Latvijas, vairumā no Valsts ģimnāzijām. Esam lepni šajā sarakstā ieraudzīt Ievu Rožkalni no 7.b klases un Aneti Andersoni no 7.a klases, kuras ieguvušas atzinību. Olimpiādes darbu Ieva izpildīja uz 83%, Anete uz 82%. Diplomi tiks izsūtīti skolām elektroniski. Olimpiādes 2.kārtā startēja arī Ance Sļesarenko un Daniels Toms Zīders (abi no 7.b klases), kuriem līdz atzinībai pietrūka pavisam maz.
Ar savu skolēnu sasniegumiem no sirds lepojas abas angļu valodas skolotājas Una Blūma un Inese Dabiņa.

Informāciju sagatavoja sk.Inese Dabiņa.

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.