Citādā angļu valodas stunda

Š.g. 2.novembrī Skrundas vidusskolas 8.a un 8.b klasēm bija iespēja piedalīties nedaudz savādākā angļu valodas stundā. Šo klašu audzinātājas Una Blūma un Inese Dabiņa uzaicināja uz mūsu skolu angļu valodas stipendiāti Noru Mahmasani (Noora Mahmassani) no ASV, kura šogad ir pievienojusies Liepājas Universitātes mācību spēku kolektīvam, lai novadītu mūsu jauniešiem stundu par multikulturālismu. Skolēni nekautrējās iepazīstināt ar sevi, veidoja savu “dzīvo dzejoli” un aktualizēja tēmu par savu identitāti.

Ļoti patīkami dzirdēt atzinīgus vārdus par mūsu skolēnu angļu valodas zināšanām un darba kultūru. Lepojamies!

Pēc nodarbības Nora vēlējās iepazīt Skrundu un skolotāja Una Blūma uzaicināja viņu nelielā ekskursijā. Iespaidi patīkami gan par Skrundu, gan par Latviju.

Paldies Skrundas vidusskolas administrācijai par atbalstu.

Informāciju sagatavoja angļu valodas skolotāja Una Blūma.

Šis ieraksts tika publicēts Mācību darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.