E-prasmju seminārs

3.aprīlī  Skrundas vidusskolā notika seminārs „E-iespējas un e-pakalpojumi pedagogiem”. Semināru vadīja VARAM elektroniskās pārvaldes departamenta TIK politikas nodaļas konsultante Diāna Tiltiņa. Semināra dalībnieki saņems apliecinājumu elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Valsts izglītības un satura centru turpina 2011. gadā uzsākto informatīvo semināru ciklu „E-prasmes izaugsmei” Latvijas vispārizglītojošo skolu skolotājiem.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) turpina 2011. gadā uzsākto semināru ciklu „E-prasmes izaugsmei” par e-prasmju attīstības veicināšanu skolās.
Semināru cikls tiek veidots, lai veicinātu skolotāju, skolēnu, tā arī vecāku iekļaušanu informācijas sabiedrībā – nākotnes sabiedrībā.
Semināru laikā, skolotāji tika  informēti par e-pārvaldes vēsturi Latvijā, kas aizsākusies jau 2003. gadā un situāciju šodien. Liela ir skolotāju interese par valsts portālu www.latvija.lv, demonstrējot, kā praktiski piekļūt dažādiem valsts piedāvātajiem e-pakalpojumiem.

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.