Erasmus apmaiņas brauciens

 No 6.marta līdz 12.martam Skrundas vidusskolas  Erasmus+ programmas ”Schools for future-be part of creating an eco-friendly world” septiņi skolēni un divas skolotājas  atradās apmaiņas braucienā Horvātijā, Bjelovaras pilsētā. Bez Latvijas komandas mobilitātē piedalījās arī partneri no Spānijas, Vācijas un Horvātijas.

Lai sasniegtu projekta mērķus, tika rīkotas dažādas nodarbības– “Uztaisi zobu pastu pats!”, gatavojām bioplastmasas piekariņus un veidojām prezentāciju par aizsargājamiem augiem un dzīvniekiem. Apskatījām un iepazinām skaistās  Zagrebas un Bjelovaras pilsētas. Devāmies izzinošā pārgājienā pie Plitvicas ezeriem, kur  varēja redzēt dzidrus ūdeņus un gleznainas kalnu ainavas. Gatavojām un degustējām horvātu  tradicionālos ēdienus, iepazinām horvātu interesanto kultūru un skolas dzīvi. Skolēni tika uzņemti brīnišķīgās ģimenēs.

Mobilitātes laikā iepazināmies ar spāņu, vācu, horvātu skolēniem un skolotājiem. Mājās devāmies apbēdināti par īso laiku, ko varējām pavadīt Horvātijā, bet laimīgi par cilvēkiem, kurus iepazinām.

Informāciju sagatavoja Rebeka Bāra, Una Ziņģe.

 

Šis ieraksts tika publicēts Erasmus+ 2020.-2022.. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.