Erasmus+ KA210 projekts „Sporto dabā”

Erasmus+ KA210 projekta „Sporto dabā” pēdējā aktivitāte norisinājās tiešsaistē. Katra partnervalsts izstrādāja 3D maketu – ieteikumu ko pilnveidot, lai sportošana dabā būtu daudzveidīgāka, saistošāka un pieejamāka. 3D modeļus varēja veidot, izmantojot IT vai kādus citus atbilstošus materiālus, piemēram, ģipsi. Kurai valstij veidot ieteikumus izvēlējāmies mobilitāšu laikā, kad bija iespēja iepazīties ar jau esošo piedāvājumu aktivitātēm dabā. 1.martā plkst.19.00 skolēni prezentēja paveikto. Latvija saņēma Horvātijas ieteikumu – instalāciju, ko ieteiktu novietot pie Ventas. Savukārt Latvijas jaunieši bija izveidojuši vingrošanas trenažieru plānojumu ap Zagrebas jauniešu viesnīcu. Paldies 11.klasei un skolotājai Agitai Dēvicai par paveikto. Krētas projekta dalībnieki bija nopietni apguvuši 3D modelēšanu un printēšanu, kā rezultātā bija tapis kalnu velobraucējs uz speciāli ierīkota celiņa ar projekta un Erasmus+ logo Turcijas skolas apkārtnē. Savukārt Turcijas meitenes bija Tinkercad programmā izveidojušas triatlona vietu pie jūras Heraklionā. Projekts ir gandrīz  noslēdzies, realizējot visas mobilitātes un aktivitātes. Paldies projekta koordinatoriem – Jenny Psaltaki, Morana Krstič, Nuray Simsek Aktas par ieguldīto darbu!

Vairāk prezentācijā: https://ej.uz/5co5

Informāciju sagatavoja projekta koordinatore Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Erasmus+ KA210. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.