Erasmus+ starpnacionālā sanāksme Bafrā, Turcijā

No šā gada 31. oktobra līdz 4. novembrim Skrundas vidusskolas Erasmus+ W.A.T.E.R. projekta  koordinatores Inese Pickaine un Inese Dabiņa, kā arī direktora vietniece Ilze Rutka devās uz Bafru Turcijā, lai piedalītos projekta koordinatoru starpnacionālajā sanāksmē.

Sanāksmi organizēja partnerskolas Bafra Atatürk Anadolu Lisesi projekta komanda. Sanāksme bija pirmā oficiālā tikšanās visu projektā iesaistīto skolu koordinatoriem, kuras laikā katra valsts iepazīstināja partnerus ar savu skolu, pilsētu un valsti. Sanāksme tika organizēta, lai klātienē pārrunātu praktiskus jautājumus saistībā ar mobilitāšu organizēšanu katrā partnervalstī. Darba kārtībā bija jautājumi par projekta Logo konkursa rezultātu apkopošanu un labākā logo izvēles principiem un kārtību; E-Twinning platformas izmantošanu projekta rezultātu apkopošanai un izplatīšanai; metodisko mācību materiālu E-grāmatas „European Water Book” veidošanas pamatprincipiem. Sagatavojām aptaujas projekta dalībnieku anketēšanai projekta sākumā un pēc katras mobilitātes, tika pārrunāti skolotāju un skolēnu pienākumi projektā, kā arī dažādi jautājumi un ieteikumi par budžetu, projekta vadību, pārraudzību, izvērtēšanu un rezultātu izplatīšanu.

Sanāksmes pirmajā dienā tika organizētas vairākas oficiālas tikšanās, lai popularizētu W.A.T.E.R. projektu plašākai sabiedrībai. Projekta koordinatori tikās ar Bafra Atatürk Anadolu Lisesi direktoru Aşkin Gencel, Bafras pilsētas mēru un izglītības pārvaldes vadītāju. Viesojāmies ADAY privātajā vidusskolā, kura arī plāno iesaistīties Erasmus+ programmā nākotnē, bet jau tagad īsteno mūsu projekta tēmai tuvas aktivitātes ikdienā. Interesanta bija ekskursija uz  Kızılırmak upes deltas rezervātu, kurā ir paredzētas izglītojošas aktivitātes kopā ar skolēniem Turcijas mobilitātes laikā.

Pēc piecām aktivitātēm bagātām dienām esam atgriezušās, lai aktīvi ķertos pie sagatavošanās darbiem pirmajai mobilitātei Itālijā, Taranto no 11.02. – 17.02.2019., kurā piedalīsies  pieci Skrundas vidusskolas skolēni kopā ar pedagogiem.

Informāciju sagatavoja Inese Dabiņa

Vairāk foto: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.782389125427131&type=1&l=bf39f06f81

Šis ieraksts tika publicēts Erasmus+ W.A.T.E.R. 2018.-2020.. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.