Erasmus+ vizīte Polijā

Slide37

Pieci Skrundas vidusskolas skolēni no šā gada 4.-10.decembrim piedalījās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2(KA2) starpskolu stratēģiskās partnerības skolu izglītības sektora projekta “Profession Challenge in Europa-Be the Architect of your Future” 1.aktivitātē Bydgoszcz pilsētā (Polija). Piedalījās skolēni no sešām valstīm- Latvijas, Lietuvas, Turcijas, Kipras, Bulgārijas un Polijas. No katras valsts bija atbraukusi piecu skolēnu grupa.
Pirmajā dienā mūs iepazīstināja ar skolu. Pēc tam visus sadalīja divās grupās. Pirmā grupa devās uz sporta zāli un dejoja. Pa to laiku otrai grupai bija mākslas nodarbība.
Otrajā dienā mēs devāmies ekskursijā uz pilsētu Torun. Tur apmeklējām planetāriju un piparkūku muzeju. Bet “puzles tūrē” (foto orientēšanās) mēs apskatījām pilsētu.
Trešajā dienā mēs devāmies uz Ziemassvētku darbnīcām, kur iepazināmies ar dažādām profesijām. Pēc aktīvas darbošanās- pastaiga pa Bydgoszcz skaistākajām vietām. Pēcpusdienā katra projekta dalībvalsts prezentēja savu skolu un sevi.
Ceturtajā dienā bijām pieņemšanā pie pilsētas pašvaldības vadības. Tika prezentēts arī Skrundas novads. Pēc pašvaldības vadītāja uzrunas mums bija jāpilda uzdevums divās grupās.
Piektajā dienā turpinājām pildīt projektā doto uzdevumu, bet pēc labi padarīta darba mums bija ūdens aerobikas nodarbības skolas peldbaseinā.
Projekta laikā mēs dzīvojām poļu ģimenēs. Ar poļu jauniešiem sapratāmies labi. Projekta darba valoda bija angļu valoda, bet mēs iemācījāmies arī dažus vārdus poliski.
Projektā iesaistītie Polijas skolēni, kas dosies uz Latviju, ir no vienas klases, tāpēc mums bija ļoti laba kompānija! Brīvo laiku centāmies pavadīt visi kopā.
Paldies par šo izdevību piedalīties projektā! Paldies poļu ģimenēm, ka mūs uzņēma! Tiksimies Latvijā 2017.gada aprīlī!

Informāciju sagatavoja Uva Eglīte (projekta dalībniece).

Šis ieraksts tika publicēts Erasmus+ 2015.-2017.. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.