Erasmus+ vizīte Vācijā

Nav komentāru

No 26.marta līdz 1.aprīlim Skrundas vidusskolas Erasmus+ programmas KA229 aktivitātes projekta “Schools for future-be part of creating an eco-friendly world” otrajā mobilitātē pabija seši skolēni un divas skolotājas. Tā norisinājās Vācijā, Zīgburgā. Projektā piedalījās arī skolēnu grupas no Spānijas, Horvātijas un Vācijas.

Lai izglītotu skolēnus par projekta mērķiem tika sagatavotas dažādas nodarbības, kurās veidojām plakātus, piedalījāmies dažādās spēlēs un darbojāmies grupās, lai dalītos zināšanās par klimata problēmām un to risināšanu. Apskatījām skaistās pilsētas- Ķelni un Bonnu. Ķelnē pilsētā pievarējām 527 pakāpienu kāpnes, lai vērotu pilsētu no  katedrāles torņa. Kā arī piedalījāmies orientēšanās spēlē pa Zīgburgu, veicot dažādus Vāciju izzinošus uzdevumus.

Ceļojuma laikā iepazinām Vācijas kultūru un nogaršojām tradicionālus ēdienus.

Mobilitātes laikā bija iespēja iepazīties ar spāņu, horvātu un vācu skolēniem un skolotājiem. Braucām mājās ar iegūtiem draugiem, jaunu pieredzi un iespaidiem.

Rakstu sagatavoja 9.klases skolnieces Andija Rubene un Lillija Pupura.

Foto-  Hoeppner Luca Marie (10.kl.)

Komentāri nav atļauti.