Es dziedu tā

18.martā Skrundas kultūras namā notika popmūzikas konkurss – koncerts “Es dziedu tā”. To organizēja Skrundas novada mūzikas skolotāju Metodiskās apvienības vadītāja Ligita Meždreija.Koncertā skanēja 17 priekšnesumi, ko izpildīja  Kārena Karlīna Danenberga, Arta Kozjura, Sintija Kampara, Agnija Edviga Dziemida, Elīza Hāze, Sorenta Zaneriba, Markus Grazde, Kristiāns Dūdiņš, Beāte Paula Rudzīte, Alīna Zute, Undīne Rolava, Ralfs Strazdiņš, Jana Berševica, Agnese Gerkena, Annija Jansone, Paula Dēvica, Agnis Girvaitis, Ērika Buliņa, Līga Brande, Antra Akote, Gatis Štulbergs.

Skarītāju simpātijas balvu ieguva B.P.Rudzīte, A.Zute ar dziesmu “Vilciņš šodien uz upmalu ies”.  Meitenēm ar muzikālo pavadījumu palīdzēja Annija Kliemane, Rūta Linde un Dorbe Alise.

Liels paldies jāsaka vokālajiem pedagogiem:

Skrundas vidusskolā un Nīkrāces pamatskolā – Dacei Ganiņai;

Jaunmuižas pamatskolā – Svetlanai Rudzītei;

Rudbāržu internātskolā – Ilzei Gūbelei;

Skrundas AVS – Sarmītei Pavilaitei.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Olimpiādes un konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.