Frankofonijas dienu pasākums Liepājas Universitātē

21. martā Liepājā notika Frankofonijas dienai veltīts pasākums. Plkst. 16:00 mūzikas klubā „Fontaine Palace” bija skatāma franču kultūrai veltīta skolēnu zīmējumu izstāde un LiepU studentu un Liepājas, Aizputes un Skrundas skolēnu kopīgs teatrāls uzvedums par frankofono valstu slavenībām. Frankofonijas dienu pasākumā Liepājā piedalījās A.Bivbāne, B.Kliemane, L.Lasmane, L.Lēvalde, V.Nelijus, Z.Stepanova un ieguva diplomu nominācijā “Priekšnesums- frankofonās gaisotnes iedzīvinātājs”. Priekšnesusumu palīdzēja sagatavot K.Voļhina un skolotāja Estere Gorsvāne.

Diplomu par labākās dziesmas ilustrāciju saņēma Baiba Kliemane

Katru gadu  piecos pasaules kontinentos tiek svinēti Frankofonijas svētki. Tā ir iespēja popularizēt franču valodu un kultūru, radīt iespēju svētku atmosfērā satikties visiem, kas interesējas par frankofono valstu kultūru. Frankofonija ne tikai apliecina franču valodas vietu visā pasaulē, bet arī veicina mieru, demokrātiju, izglītību, ilgtspējīgu attīstību un cilvēktiesības visos platuma grādos.

Šis ieraksts tika publicēts Mācību darbs, Olimpiādes un konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.