Fukši 2013

27.septembrī mūsu skolā notika “Fukši 2013” jeb  10.klašu iesvētīšana vidusskolā. Pārbaudījumus izdomāja 11.klase.

Šajā dienā skolas solos sēdās, olimpiskās dienas pasākumos piedalījās nevis 10.kl., bet slaucējs operators Dagers, mākslinieks Mondurns, nirējs Rūtars, pavāre Triska, stjuarte Raula, šofere Īleneva, profesore Jagnida, sētniece Ugna, skursteņslauķe Gīla, policiste Raisita, viņus audzināja medmāsa Fļupija. Starpbrīžos un pēc stundām dažādi pārbaudījumi un zvēresta nodošana.

4.oktobrī pēc skolotāju dienas pasākumiem  10. un 11.klašu skolēni satikās un kopā skatīja pasākuma fotogrāfijas. Atsauksmes dažādas, bet pozitīvas.

Foto: Zane Stepanova, Annija Kliemane, Ance Saulgrieze, Baiba Eversa

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.