Fukši 2014

Skolā 26.septembrīnotika FUKŠI jeb desmito iesvētības vidusskolnieku kārtā. Fukšu tēma bija “Ģimenes baiļu faktors”.

Viss sākās ar to, ka dažas dienas pirms iesvētībām notika izloze, kurā desmitie izlozēja, kādi tēli viņi būs fukšos. Tā kā tas bija “ģimenes baiļu faktors”, vienpadsmitie viņus saģērba kā vienu lielu ģimeni. Bija divi zīdaiņi, pusaudzis nūģis, pusaudze gots, mamma, tētis, ome, opis un protams vīramāte, jeb klases audzinātāja.No paša rīta desmitie jau tika saģērbti savos tērpos un palaisti uz mācību stundām, olimpisko dienu. Visas dienas garumā viņi dziedāja vienpadsmito sarakstīto himnu un uzņēma selfijus ar cilvēkiem pēc saraksta, kas tika iepriekš katram iedots.

Himnai skanot vienpadsmitie mūsu  jauniņos garajā starpbrīdī aizveda uz veikalu “ELVI”, kur viņiem pie ieejas atbilstoši savam tēlam bija jādejo.

Bet tikai plkst.14.00 sākās īstā jautrība jeb īstie pārbaudījumi. Desmitajiem bija jāveic vairāki uzdevumi, piemēram, jāatbild uz jautājumiem par vienpadsmitajiem, jādzied, jādzer nezināmi šķidrumi, no biešu masas jāizvelk ķiploks u.c.  Kā pēdējais uzdevums bija skolotājas un zvēresta atrašana, jo tie tika fukšu laikā nolaupīti. Desmitie zvērestu veiksmīgi atrada  un, protams, arī skolotāju. Uz ceļiem tupot uz skolas trepēm svinīgi solījās pildīt visu zvērestā rakstīto.

Dagnija Eversa, 11.kl.

Guntas Folkmanes, Evelīnas Mirbahas, Ances Saulgriezes foto.

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.