Gredzenu (žetonu) vakars

IMG_1530

13. martā Skrundas vidusskolā notika divpadsmitās klases gredzenu vakars, kurā katra no klasēm sniedza neaizmirstamus un pārsteigumiem pilnus priekšnesumus un apsveikumus, kas lieliski atdzīvināja pasākuma gaisotni un ļāva smelties pozitīvu emociju devu gan skatītājiem, gan pašiem divpadsmitajiem pirms svarīgajiem eksāmeniem. No divpadsmito puses bija sagatavots mīlestības pilns priekšnesums, kurā tika uzvestas klases dzīves etīdes ar enerģisko klases audzinātāju priekšgalā, tika spēlēti dažādi instrumenti un izdziedātās dziesmas, kas piešķīra rozīnīti vakara noskaņai. Divpadsmitās klases skolnieki vēlreiz grib pateikt lielu paldies visām klasēm un klases skolotājiem par burvīgajiem priekšnesumiem un apsveikumiem, kā arī milzīgs paldies skolotājai Dace Ganiņai un skolotājam Aldim Zalgauckim par ieguldīto darbu, lai priekšnesums paliktu atmiņā un aizskartu katra skatītāja dvēseles stīgu!
Anna Bivbāne

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.