Iepazīstam vecāku profesijas

Skrundas vidusskolas 5.b klases skolēni turpina iepazīt vecāku profesijas. Klases stundā pie mums viesojās Dagmāras mamma Gita Rubežniece-Zute, lai pastāstītu, kāda ir ikdiena Centrālās finanšu un līgumu aģentūras vecākajai ekspertei. Uzzinājām, kas var saņemt finansējumu no ES, kā pārbauda dažādu projektu naudas izlietojumu, noskaidrojām, cik svarīgi ir kontrolēt, vai projekts sasniedzis mērķi. Sapratām, ka šo darbu var veikt tikai apzinīgs un atbildīgs darbinieks, jo stundām ilgi pārbaudīt grāmatvedību un dažādus iepirkuma dokumentus nav viegli. Hmmmm… mēs joprojām nezinām, par ko vēlamies kļūt, kad būsim lieli, tāpēc gaidīsim ciemos arī citus vecākus! Paldies Dagmāras mammai saka 5.b klases skolēni un audzinātāja Jana Kozjura.

Šis ieraksts tika publicēts Karjeras izglītība. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.