Izsūtītos pieminot

Martā ir Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena. Arī skolā šo dienu atceras.

Skolēni vēstures, sociālo zinību stundās skatās dokumentālās filmas “Padomju stāsts”, “Prom no mājām”.

2.klases 23 .martā gāja  uz piemiņas vagonu represētajiem Skrundas dzelzceļa stacijā. Šis gājiens 2.klasēm ir kļuvis par tradīciju. Skolēnus sagaidīja Jānis Blūms, kurš pats izgājis sāpju ceļu uz Sibīrijas plašumiem.Klātesošiei ieinteresēti klausījās stāstījumā, skatījās “vagoniņa” ekspozīciju un uzdeva jautājumus.

25.martā skolēni kopā ar ģimenēm varēja apmeklēt pasākumu pie piemiņas akmeņa represētajiem Skrundas dzelzceļa stacijā.

26.martā 9.klases  Skrundas bērnu bibliotēkā tikās ar rakstnieci Andu Manfeldi, kura stāstīja par savu grāmatu “Zemnīcas bērni”, kurā rakstīts par viņas vecvecākiem.viņi dzīvojaValtaiķu pusē un  izvesti uz Sibīriju no Skrundas dzelzceļa stacijas 1941.gadā.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.