Jaunie Skrundas sargi

P1290655

Piedzīvojumu un izaicinājumu spēlē “Jaunie Skrundas sargi” piedalījās 19 komandas no 10 skolām: Kalnu vidusskola, Skrundas vidusskola, Kuldīgas Centra vidusskola, Skrundas arodvidusskola, Oskara Kalpaka Rudbāržu pamatskola, Laidu pamatskola, Kazdangas pamatskola, Zirņu pamatskola, Nīkrāces pamatskola, Jaunmuižas pamatskola.

Skolēni sacentās trijās grupās – 5.-7.kl. grupā, 8.-9.kl. grupā un 10.-12.kl.grupā.

5.-7.kl. grupā 1.vietu izcīnija O.Kalpaka Rudbāržu pamatskolas komanda,

8.-9.kl. grupā 1.vietu izcīnija Laidu pamatskolas komanda,

10.-12.kl. grupā 1.vietu izcīnija Kuldīgas Centra vidusskolas komanda.

Skrundas vidusskolu pārstāvēja vidusskolas grupā: Artis Mucenieks, Kristaps Kaltinieks, Lelde Preikša, Kristīne Kaltiniece,

5.-7.klašu grupā: Ivo Perševics, Elvis Sprieslis, Sintija Salmina, Emīlija Meija. Vidusskolas komanda izcīnija 3.vietu. Piemiņas balvas pasniedza kuģa “Skrunda” kapteinis  Pēteris Subota.

Apsveikums.pdf

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.