Junior Achievement Skolēnu mācību uzņēmumu Pavasara gadatirgus

Š.g. 7.martā Modes un izklaides centrā Rīga Plaza notika Vislatvijas Skolēnu Mācību uzņēmumu Pavasara gadatirgus. Gadatirgū piedalījās ~117 SMU no visas Latvijas. Šajā mācību gadā Latvijā aktīvi darbojas ~600 SMU. SMU tika vērtēti 6 nominācijās (Sociāli atbildīgs SMU, Labākais stends, Inovatīva biznesa ideja, Labākā pārdošanas komanda, Videi draudzīgs produkts, Modernās tehnoloģijas (tikai vidusskolai)).

SMU “Skrundas gardums” tika izvirzīts nominācijai “Sociāli atbildīgs SMU”, bet nomināciju tomēr ieguva SMU “Access Stories” no Ogres tehnikuma. SMU pārstāvjiem bija iespēja kāpt uz skatuves un prezentēt savu SMU un produkciju, ko veiksmīgi izmantoja SMU “Skrundas gardums” pārstāves.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi, Skolēnu mācību uzņēmumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.