Jūrniecības konkurss “Enkurs 2014”

29.martā Novikontas Jūras koledžā notika   jūrniecības konkursa “Enkurs 2014” 1.atlases kārta, kurā startēja arī mūsu vidusskolas komanda. Konkursā seši uzdevumi. Trīs no tiem uz dažādiem kuģa navigācijas trenažieriem. Lai tos sekmīgi varētu pildīt, bija jāzina, kas ir “laterālās” un “kardinālās” bojas, jāmāk orientēties jūras kartēs u.c.  Pirmās medicīnas uzdevums bija sadalīts trīs posmos. Vispirms teorijas tests, kur par katru nepareizi atbildētu jautājumu papildjautājums. Pēc tam jāpalīdz cietušajam, kam asiņo roka. Pēdējā posmā jāveic mākslīgā sirds masāža un elpināšana. Uzvarēja tā komanda, kas visos trijos posmos patērēja vismazāk laiku. Vēl skolēni sacentās ugunsdzēšanas labirintā  un virves vilkšanā.

Pēc konkursa vidusskolēnu domas – labi un interesanti pavadīta diena, ir iegūtas jaunas iemaņas un zināšanas, nākamgad atkal jāstartē.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.