Kā norit mājas karantīna skolēnam, ja viņš ir kontaktpersonas statusā?

🔸 10 dienas pēc pēdējā kontakta pavada mājās un skolā atgriežas bez “ārsta zīmes” 11. dienā.
VAI
🔸 Katru rītu veic antigēna testu (ja skola nodrošina un organizē) 7 dienas pēc kārtas. ❗Ja Covid-19 slimnieks ir ģimenē, tad pavada mājās visu slimnieka slimošanas laiku + vēl 7 dienas no rītiem veic antigēna paštestu pirms skolas.
VAI
🔸 Mājās pavada 7 dienas un 7. dienā veic testu laboratorijā. Atgriežas skolā ar negatīvu testa rezultātu. ❗Ja Covid-19 slimnieks ir ģimenē, tad mājās pavada visu slimnieka slimošanas laiku + 7 dienas (7.dienā veic testu laboaratorijā). Skolā atgriežas ar negatīvu testa rezultātu.
ℹPirmsskolas vecuma bērniem NAV PAREDZĒTA 7 dienu testēšana ar Antigēna testiem. Tāpēc šajā vecuma posmā iespējama tikai 10 dienu mājas karantīna vai 7.dienā PĶR tests laboratorijā.
Šis ieraksts tika publicēts Vecākiem. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.