Ķīmijas konkurss

Skrundas vidusskolas 9.a klases komandaSabīne Farnaste, Agita Pupure, Renārs Jansons, Benjamiņš Horācijs Skrūzkalns un Haralds Strādnieks– piedalījās ķīmijas konkursā “Ķīmija un farmācija – no vēstures līdz modernitātei”. 1.kārtā bija jāsagatavo prezentācija ar audio tekstu par kādu no Farmācijas muzeja piedāvātajiem tematiem. Komanda “Erudīts” izvēlējās “Indīgo metālu lietošana ārstniecībā no 19. līdz 20.gadsimtam” (dzīvsudrabs, svins, arsēns u.c.) Ieguldītais darbs devis vietu finālā labāko desmitniekā.

RTU Inženierzinātņu vidusskola un Farmācijas muzejs priecājas, ka m,ūsu skolas komanda ir iekļuvusi konkursa  “Ķīmija un farmācija – no vēstures līdz modernitātei” finālā jeb II kārtā, kurš notiks 2023.gada 14.oktobrī Rīgā, Kronvalda bulvārī 1, RTU Inženierzinātņu vidusskolas telpās un turpināsies Farmācijas muzeja telpās.

Konkursa “Ķīmija un farmācija – no vēstures līdz modernitātei” otrā kārta

Informāciju sagatavoja ķīmijas skolotāja Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.