Konkursa “Meža olimpiāde” pusfināls

Žūrijas komisija  ir izvirzījusi Skrundas vidusskolas 7.b komandas “Čiekuri” (Amanda Štamere, Marta Jurdža, Tīna Jensena, Edgars Ābele, Ilze Astiča, Zane Freimane un Ance Sļesarenko) veidoto āra spēli “Katrs savā mežā” uz LVM Meža olimpiādes pusfinālu! Sveicam un suminām!

Uzlabotie spēļu apraksti ar video pamācībām tiks 8.februārī publicēti LVM skolu programmas Facebook lapā “Izzini mežu, Latvija”, kur notiek fināls – ikviens lietotājs līdz 1.martam var balsot par tīkamāko spēli, spiežot Patīk/Like zem publicētajiem video. Interneta balsojums veido 5.vērtēšanas kritēriju – komunikāciju sociālajos medijos (maksimālais punktu skaits– 10).

Kopvērtējuma rezultāti tiks publicēti 3.martā vietnē www.lvm.lv/mezaolimpiade. Visas finālistu komandas saņems Atzinības diplomus un balvas– mugursomas un pārgājieniem noderīgas lietas drošai un zaļai atpūtai dabā. Meža olimpiādē uzvar komanda, kas ieguvusi kopumā visvairāk punktu par visiem 4 kritērijiem.  Galvenā balva– apmaksāts autobuss skolas izvēlētai mācību ekskursijai 500 eiro vērtībā, iekļaujot kādu no mammadaba tūrisma objektiem! Balvu var izmantot līdz pat 2021.gada decembrim.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.