Konkurss „Caur dabaszinātņu pasauli”

Š.g. 12.martā, Skrundas vidusskolā notika dabaszinību konkurss „Caur dabaszinātņu pasauli” 7.-8.klasēm. Skolēnu zināšanas tika pārbaudītas dažādos mācību priekšmetos, kuri saistīti ar dabas zinātni: matemātikā, bioloģijā, ķīmijā, fizikā, ģeogrāfijā. Konkursā tika aicināti piedalīties arī Skrundas novada skolas. Uz aicinājumu atsaucās 9 komandas, kuras sacentās savā starpā un parādīja savas erudīta prasmes.

Konkursa ietvaros norisinājās viktorīna par dažādām valstīm, kuru bija sagatavojis ģeogrāfijas skolotājs Juris Levics. Erudītākā komanda bija „Rojālisti”, visas komandas tika apbalvotas ar veicināšanas balvām.

11. klases skolnieces Zane Stepanova un Ineta Kronberga rādīja ķīmijas eksperimentu „Kūpošie pirksti”

Konkursā „Caur dabaszinātņu pasauli”:

1.vietu ieguva komanda „Rojālisti” no Skrundas vidusskolas (Annija Kliemane, Rojs Sergejevs, Ance Timbare, Kristaps Puķe);

2.vietu ieguva komanda „8.b meitenes” no Skrundas vidusskolas (Arta Kozjura, Kārena Karlīna Danenberga, Kristiāna Janševska, Līga Ķipste);

3.vietu ieguva komanda „Neatklātā Amerika” no Nīkrāces pamatskolas ( Melānija Freimane, Arta Grundmane, Andriāna Klints, Sorenta Zaneriba);

Atzinību saņēma komanda „Krekeri” no Skrundas vidusskolas (Madara Kupča, Alīna Zute, Agnese Grīnberga, Gunta Lankovska)

Paldies skolotājai Inesei Pickaine, skolotājam Jurim Levicam un Skrundas novada pašvaldībai par atsaucību pasākuma rīkošanā!

Informāciju sniedza konkursa organizatores Zane Stepanova un Ineta Kronberga.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.