Konkurss “Enkurss -2011”

Apsveikums_konkursa_Enkurs_dalībniekiem.pdf

26.martā jūrnieku mācību centrā Novikontas notika konkursa “Enkurs -2011” pirmā atlases kārta. Šajā kārtā sacentās 6 skolas: Skrundas vidusskola, Aizputes vidusskola, Alūksnes Valsts ģimnāzija, Liepājas Valsts 1.ģimnāzija, Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ulbrokas vidusskola.

Mūsu komandā :

Didzis Reihlers – kapteinis
Mārtiņš Freibergs
Artis Mucenieks
Sandris Podiņš
Mārtiņš Folbergs
Oļegs Kricaks
Roberts Behmanis – Bergmanis
Krists Daubaris
Artjoma Zaharovs
Jānis Kemtis – rezervists

Bija jāpilda 4 uzdevumi:

1.       Ugunsdzēšanas trenažierī trīs zēni no komandas pilnā ugunsdzēsēja ekipējumā meklēja cietušo un nesa ārā. Trenažierī tumsa, dūmi. Uzvarēja komanda, kam bija vislabākais laiks.

2.       Baseinā trīs zēni no komandas  speciālajos  peldētāju kombinezonos peldēja stafeti – katrs atmuguriski peldēja līdz glābšanas plostam un tajā ierāpās. Atkal tika fiksēts laiks.

3.         Uzdevums Navigācijas trenažierī. Te ar kuģa stimulatoru braukt dabūja 6 komandas zēni. Nevienā kuģī , krastā neietriecās.

4.       Virves vilkšana.

Zēnu komandu pavadīja sk. Baiba Eversa

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Olimpiādes un konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.