Konkurss “Ķīmija un farmācija – no vēstures līdz modernitātei”

Konkursa “Ķīmija un farmācija – no vēstures līdz modernitātei”  fināls pulcēja 10 komandas no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām. Pirmā daļa sākās ar savas pētījuma tēmas prezentāciju, kuru vērtēja ķīmijas un farmācijas speciālistu žūrija 5 cilvēku sastāvā. Turpinājumā sekoja viktorīna ar 20 jautājumiem no visu finālistu prezentācijām. Otrajā daļā, izmantojot Vecrīgas karti, bija jāatrod ievērojamas vietas un objekti, jānofotografē, jāatbild uz jautājumiem par tiem. Summējot trijos uzdevumos iegūtos punktus noskaidrojās uzvarētāji. Apbalvošana Farmācijas muzeja iekšpagalmā sākās ar RTU  jauniešu ķīmijas šovu, kurā aicināja iesaistīties drosmīgākos. Mūsu skolas 9.a klases komanda “Erudīts”- Sabīne, Agita, Renārs un Benjamins Horācijs kopvērtējumā vicečempioni- 2.vieta. Paldies jauniešiem par ieguldīto darbu, vecākiem par atbalstu un sapratni! Paldies #inženierzinātņuvidusskola #farmācijas muzejs #olainfarm #Grindex #RTU #LAĶIFA par pasākumu un balvām!

Informāciju sagatavoja ķīmijas skolotāja Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.