Konkurss “Ko Tu zini par drošību”

Š.g. 28.martā Skrundas vidusskolas 5.b klases divas komandas “Radars”(Amanda Štamere, Marta Jurdža, Enija Kate Balcere, Daniela Lakotka) un “Brīze” (Sabīne Kadakovska, Ieva Rožkalne, Ralfs Ķēniņš, Enija Buta) piedalījās konkursa “Ko Tu zini par drošību?” finālā (klases audzinātāja I.Pickaine).
Konkursu organizēja Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes nodaļu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādi, Valsts Policijas Kurzemes reģiona pārvaldi, lai pilnveidotu skolēnu zināšanas par savu un līdzcilvēku drošību.
Konkursa fināls norisinājās Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrā. Komandām iepriekš bija jāsagatavo mājasdarbs – tematisks priekšnesums par drošību, kurš fināla laikā bija jāparāda. Konkursa norises vietā tika izveidoti septiņi kontrolpunkti, kur katrai konkursā iesaistītai organizācijai (VUGD, Kurzemes reģiona brigāde, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde un medicīnas pārstāvis) bija 2 kontrolpunkti , kurā viens no tiem bija teorētisko zināšanu pārbaudei un otrs praktiskā uzdevuma veikšanai. Konkursa kopvērtējumā komanda “Brīze” ieguva pirmo vietu un saņēma iespēju apmeklēt Zinātkāres centru Zinoo (Liepāja), savukārt komanda “Radars” ieguva Simpātiju balvu kā arī dažādas piemiņas balvas no pasākuma organizatoriem.
Izsakām lielu pateicību Elīzai Janvārei par atbalstu video tapšanā, lai kvalificētos pusfinālam, pedagogam Kasparam Rudītim par ievadu pirmajā palīdzībā, Skrundas VUGD par praktiskajām mācībām gatavojoties, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektorei Sandai Dēvitai par izglītojošu audzināšanas stundu.

Informāciju sagatavoja Irita Bolsunovska

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.