Konkurss “Odiseja”

Konkurss “Odiseja”aicināja skolēnus vecumā  no 14 līdz 18 gadiem no visām ES valstīm, lai izstrādātu projektu par kosmosa izpēti, izmantojot savas zināšanas, radošumu un kritisko domāšanu. Konkursam varēja pieteikties līdz 8..janvārim; no mūsu skolas pieteicās 10.klases komanda „Space Skip” skolotājas Ineses Pickaines vadībā. Skolēniem bija jāsagatavo un jāiesniedz projekts vienā no konkursa kategorijām: a) Saules sistēma; b) kosmosa kuģi un globālā sadarbība; c) dzīvības koevolūcija.

Komanda izveidoja vizualizāciju, kurā ir attēlota dzīvības izcelšanās no Lielā Sprādziena līdz mūsdienām.

To varat apskatīt šeit: http://skrundasvidusskola.lv/wp-content/uploads/2013/01/Vizualizacija.ppsx

Vizualizacija10331307-89010331307-33310331307-23410331307-123

Balva: Trīs uzvarētāju komandas iegūs četru dienu izglītības braucienu uz Vāciju un Nīderlandi. No četrām komandām, tostarp to treneriem, dalībniekiem būs iespēja apmeklēt Eiropas astronautu Centru Vācijā un baudīt ekskursiju astronautu mācību centros, lai tiktos ar astronautiem un uzzināt visu par atlasi, pieņemšanu darbā un ESA astronautu apmācību kosmosa misijām.

Visas komandas, kas iesniegs projektu līdz 15. janvārim, saņems sertifikātu par piedalīšanos.

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes un konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.