Konkurss “Sveiks, EIRO!”

Konkurss “SVEIKS, EIRO!” aicināja 6.–8. un 9.–12. klašu skolēnus pārbaudīt savas zināšanas un atklāt jaunus faktus par eiro! Konkursā 6.–8. klašu grupā par iespējām piedalīties noslēguma pasākumā un iegūt balvas sacentās 633 dalībnieki, bet 9.–12. klašu grupā – 455 dalībnieki. No mūsu skolas piedalījās 6.b klases skolēni: Agija Ankevica, Igo Radžabovs, Orlands Andže, Dārta Kuļvinska, Kristiāna Stepēna, Agnese Grīnberga, Elīza Janvāre.

Konkursa organizatori saka paldies visiem dalībniekiem par ieguldīto laiku, meklējot atbildes uz konkursa jautājumiem! Vērtēšanas komisija un “Eiro izstādes” organizatori uz noslēguma pasākumu 13. decembrī Dailes teātrī aicina visus laureātus, kā arī vienu labāko konkursa dalībnieku no citām skolām, kurš uzrādījis ļoti labu rezultātu, un viņa reģistrācijas veidlapā norādīto skolotāju.

No mūsu skolas uzaicināta Elīza Janvāre un skolotāja Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.