Lielā balva Kuldīgā

30.novembra diena tika pavadīta jautrā gaisotnē, ar interesantiem fiziskiem pārbaudījumiem – sporta sacensībās “Lielā Balva” Kuldīgas novada skolām. Bija iespējams startēt 5.-6., 7.-8. un 9.-12.klašu grupās. No mūsu skolas piedalījās 4 komandas. Komandām bija jāveic dažādas aktivitātes – jācīnās, jāskrien stafete, jāizvairās un jālec pāri “blieznim”, jāsoļo ar milzu slēpēm, tas sportistiem prasīja fizisko izturību, sadarbību komandā. Ar dažiem punktiem no trešās vietas atpalika 9.a klases skolēni, kuriem ļoti labi izdevās aktivitātes “Blieznis” un “Sumo cīņas”. 5.b un 7.b klases komandas arī startēja ar lielu enerģiju un gandarījumu par paveikto. Paldies par atsaucību un jauki pavadīto laiku! Informāciju sagatavoja sporta skolotājas Ilze Prūse un Baiba Meļķe.

Šis ieraksts tika publicēts Sports. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.