Lielā talka

Kursā ‘Vides un ilgtspējīgas attīstības pamati’ kādā no lekcijām Annai Bivbānei bija jāuzraksta sava ideja projektam, kuru vēlētos realizēt ārpus skolas vides, pārvēršot to taustāmā un redzamā gala darbā, kas nestu kādu labumu apkārtējiem cilvēkiem. Ilgi nedomājot, viņa uzrakstīju ideju par kādu no Skrundas mežu taku sakārtošanu, un tā sarunu ceļā ar Skrundas domes atbalstu ir saņēmusi atļauju par Skrundas Bānīša takas tālāku sakārtošanu un labiekārtošanu, tāpēc aicina visus interesentus palīdzēt piecām 2.kursa studentēm realizēt iesākto ideju. Meitenes gaidīs ikvienu interesentu 22.aprīlī, plkst. 9:00 Lielās ielas un Priežu ielas krustojumā (Bānīša takas sākums) ar grābekļiem, lāpstām, un vēlmi palīdzēt sakārtot vidi sev apkārt. Mērķis ir iztīrīt abas Bānīšu takas puses, izvietot soliņus, miskastes un izveidot pāreju pāri grāvjiem. Visus čaklos darba darītājus pēc kārtīga darba sagaidīs garda zupa un sarunas par padarīto! Tiekamies!

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.