Līnija 09.11.2012.

09.11.2012. skolas aktu zālē sanāca 5.-12.kl.skolēni uz svinīgo līniju. Tajā skolas prezidente visus iepazīstināja ar saviem jaunajiem palīgiem šajā mācību gadā:

Ārlietu ministri – Līgu Upenieci,

Iekšlietu ministri – Lindu Lasmani,

Kultūras ministri – Annu Bivbāni,

Vides ministri – Ievu Juzumu,

Mākslas ministri – Lauru Belkovsku,

Sporta ministru – Kristeru Ansonski,

Preses ministru – Zani Zeltiņu.

Līnijā  izteica pateicību COMENIUS projekta  “Ceļi uz zaļāku un veselīgāku Eiropu” dalībniekiem. Pēc tam tapa skolēnu kopējs foto.

Tika apsveikti:

1. 5.-7.kl.matemātikas konkursa dalībnieki ar izcīnītajām vietām:

• 5-to klašu grupā 1.vieta komandai”Mazie zubrīši”,  2.vieta komandai “Trakie eži”;
  • 7-to klašu grupā 1.vieta komandai “Kroksīši”, 2.vieta komandai “Citplanētieši”.

Paldies matemātikas skolotājām Ingūnai blokai, Signei Grīnbergai un Unai Ziņģei.

2. Latvijas volejbola federācijas kausa izcīņas 1.vietas ieguvēji D1 grupā zēniem. Paldies trenerim Vijāram Švānbergam.

3.  Latvijas volejbola federācijas kausa izcīņas 2.vietas ieguvēji D1 grupā meitenēm. Tenere Rudīte Kronlaka.

4.  Par labiem rezultātiem Latvijas galda hokeja kausa izcīņas 1.un 2. posmā “Open” klasē, Ventspils kausa “Open” klasē  EdgarsVītols. Treneris Arnis Vītols.

Šis ieraksts tika publicēts Līdzpārvalde, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.