Mācību stunda “Dzejas interpretācija”

DSCF5604

25.11. skolā viesojās dzejniece Iveta Ratinīka, dzejoļu krājuma “Rūgts” autore. Iveta ir Rīgas Āgenskalna valsts ģimnāzijas latviešu valodas skolotāja un mūsu skolā novadīja divas mācību stundas dzejas interpretācijā.

Mācību stundā piedalījās 28 skolēni. Viņiem bija iespēja palūkoties uz dzeju no cita skatu punkta, satikties ar ļoti erudītu, kolorītu personību, arī parunāt.

Šāda meistarklase ir Ivetas projekts, kas paredzēts netradicionālām mācību formām. Projekts vēl top, bet ir atzīts parļoti nepireciešamu un saņēmis atzinību valsts mērogā. Tajā kopā ar vēl dažiem domubiedriem Iveta skolās viesojas un vada stundas par dažādām tēmām, kas vislabāk padodas.

Šis ieraksts tika publicēts Mācību darbs, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.