Mana mājsēdes spēle

2021.gada novembra beigās Skrundas vidusskolas skolēni, kuri aktīvi darbojas Eiropas projektā “Schools for future-be part of creating an eco-friendly world”, piedalījās “Zaļās jostas” rīkotajā konkursā “Mana mājsēdes spēle”. Mūsu skolas 9.a un 10.klašu skolēnu komanda ieguva pateicības balviņas, kuras saņēmām janvārī.

Komanda radīja spēli “Esi trāpīgs”, kuru spēlējot jābūt gan precīzam, gan zinošam. Trāpot kādā no laukumiem, papildus arī jāatbild uz dažādiem jautājumiem. Spēle tika izgatavota no dažādiem otrreiz pielietojamiem materiāliem.

No kreisās: Adrians Bolšteins (9.a), Kārlis Kristiāns Danenbergs (9.a), Tīna Eglīte (9.a), Emma Sophie Hoeppner (9.a), Luca Marie Hoeppner (10.), Lillija Pupure (9.a)

Informāciju sagatavoja skolotāja Agita Dēvica.

Šis ieraksts tika publicēts Erasmus+ 2020.-2022.. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.