Meža olimpiādes finālistu apbalvošana

Nav komentāru

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju 2020.gada 22. un 23.maijā plānotais publiskais pasākums “Latvijas Meža dienas” Dabas parkā Tērvetē tika atceltas. Līdz ar to arī LVM Meža olimpiādes fināls diemžēl šajā gadā netika organizēts. Bet visi finālā iekļuvušie dalībnieki un pedagogi tika sveikti ar īpašām balvām. Talkā tika aicināts  Cūkmens, kurš devās ceļā un nodeva dāvanas katram komandas dalībniekam un pedagogam. Tā Skrundas estrādē 17.junijā notika komandas “Čiekuri” (Ilze Astiča, Amanda Štamere, Tina Jensena, Edgars Ābele, Marta Jurdža, Ance Sļesarenko nu jau 7.b ) un skolotājas Ineses Pickaines svinīga apbalvošana. Ar tiem, kuri nebūs beiguši pamatskolu, organizatori cer tikties arī nākamā gada LVM Meža olimpiādē, kad, cerams, drīkstēs organizēt pasākumus un arī robežas būs atvērtas, lai varētu doties galvenās balvas braucienā.

Komentāri nav atļauti.