Comenius daudzpusējās partnerības projekta “Ways to greener and healthier Europa” 2.tikšanās seminārs “Veselīgs dzīvesveids”

No projektā iesaistītajiem skolēniem uz Vācijas pilsētas BlankenburgHerz Augusta Bebela vārdā nosaukto pamatskolu devās Arturas Docius, Regīna Vimba un Annija Kliemane, līdzi ņemot izpildītu mājas darbu un dāvaniņas vācu skolēnu ģimenēm, kurās dzīvoja. Semināra 3 dienās skolēni iepazinās ar citu partnervalstu skolēniem, skolu un pilsētu. Starptautiskās komandās sacentās Mežniecības centra “Linderburg” mācību uzdevumos – uzvarēja Artūra komanda! Darbojās Eiropas jauniešu brīvpārtīgā darba veicēju organizētajās darbnīcās par ES, prezentēja mājas darbu.

Skolotāji iepazinās ar skolu, izglītības darbu, dalījās pieredzē. Vakaros izvērtēja paveikto projekta realizācijā un plānojot turpmākās aktivitātes!

Šis ieraksts tika publicēts Projekti. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.