Noslēdzies Oskaram Kalpakam veltītais literārās jaunrades konkurss

Laika ritums katram gadsimtam Latvijā licis savus pārbaudījumus. Ne pļavās, ne mežmalās rūsa vairs neēd karalaiku dzeloņdrātis un atmiņas par varoņgara pārpilniem cīnītājiem iegulst vēstures grāmatās. Tomēr par Oskaru Kalpaku un viņa vadīto latviešu atsevišķo bataljonu atmiņas mums ir spilgtas.

Noslēdzies 4.Oskaram Kalpakam veltītais literārās jaunrades konkurss, ko organizēja Kalpaka pieminekļa fonds. Konkursā varēja piedalīties ikviens Latvijas 6.-12.klašu skolēns. Skrundas vidusskolas 12.klases skolniece Dace Metēja iesūtīja savu eseju par Oskaru Kalpaku un izcīnīja laureātes titulu. 10 žūrijas locekļi atzina Daces darbu par vienu no labākajiem Latvijā. Konkursa patronese un Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere dāvā Dacei apmaksātu ceļojumu uz Eiropas Parlamentu Briselē.

PALDIES Dacei!

Latv.val. skolotāja Jana Kozjura

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes un konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.