Noslēdzies stāstu konkurss “Kā valsts elektroniskās iespējas atvieglo manu ikdienu”

Šā gada februārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) aicināja  vispārējo izglītības iestāžu 8.-12.klašu un profesionālās vidējās izglītības iestāžu skolēnus piedalīties stāstu konkursā „Kā elektroniskās iespējas atvieglo manu ikdienu”. Tā mērķis bija iepazīstināt jaunos e-pakalpojumu lietotājus ar valsts un pašvaldību piedāvātajām e-iespējām un to izmantošanu.

VARAM pateicas visiem dalībniekiem par iesūtītajiem darbiem. Tos lasot, guvām gandarījumu, ka jaunie e-pakalpojumu lietotāji ir ļoti zinoši, un smēlāmies jaunas idejas turpmākajam darbam.

Konkursā

1.vietu ieguva Ieva Rutka,

2.vietu –  Klāvs Elgars Benefelds.

Vairāk informācijas:

No Skrundas vidusskolas konkursā piedalījās Paula Dēvica, Anna Bivbāne, Marta Jasinska, Agnis Girvaitis, Artūrs Ārnieks, Kristaps Ankevics, Kate Krūkle, Dita Veita, Artis Mucenieks, Norlands Cinis.

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes un konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.