Pasaules ūdens diena – 22.marts

Projekta galvenā ideja ir videi draudzīgas nākotnes skolas. Bez ūdens Zeme vairs nebūtu Zaļā planēta, tāpēc to saprast pašiem un likt aizdomāties līdzcilvēkiem, vajag katram.

Pasaules ūdens dienas ietvaros Skrundas vidusskolas 10.klase piedalījās Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas  skolēnu: Melānijas Dīces, Agates Jeluškinas, Markus Apsīša, Bruno Siliņa un Solvitas Ivbules spēlē. Tajā iekļauti interesanti fakti par ūdens īpašībām, Latvijas upēm un ūdens iemītniekiem. Skolēni piedalījās izlaušanās spēlē, kā arī citās piedāvātajās spēlēs, kuras atrodamas vietnē https://www.intereses.lv/pasaules-udens-diena/ . Rezultātā tapa skolēnu veidots plakāts ar ieteikumiem, kā saudzēt planētas dārgumu – dzeramo ūdeni.

Informāciju sagatavoja Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Erasmus+ 2020.-2022.. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.