PASAULES ŪDENS DIENA Skrundas vidusskolā 22.martā

   

Piektdien, 22.martā, Skrundas vidusskolas Erasmus+ W.A.T.E.R. projekta komanda piedalījās Pasaules ūdens dienas pasākumā, sakopjot Ventas krastus pie Skrundas.

Sakopšanas talkā piedalījās visa Skrundas vidusskolas Erasmus+ W.A.T.E.R. projekta komanda pilnā sastāvā – 23 skolēni un 6 pedagogi. Gar abiem Ventas krastiem kopā tika savākti 11 maisi ar plastmasas atkritumiem un 13 maisi ar stiklu un citiem atkritumiem. Palīgā talkotājiem ieradās arī Skrundas domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece. Ir tiešām labi pastrādāts, un viena vieta uz mūsu Zemes ir tagad tīrāka un sakoptāka. Pasākums noslēdzās ar desu cepšanu pie Ventas Stegas.

Tā kā Pasaules ūdens dienas atzīmēšana ir viena no projekta aktivitātēm, tad arī mūsu projekta partneri no Itālijas, Turcijas, Grieķijas un Portugāles piedalījās līdzīgās akcijās savās pilsētās, padarot apkārtējo vidi sakoptāku. Projekta ietvaros pasaules ūdens dienas svinībās visas dalībvalstis piedalīsies arī nākamajā gadā. Par aktivitāti, ko darīsim visi kopā, vienosimies vien tad, kad būs zināma 2020.gada ūdens dienas tēma.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.867946116871431&type=1&l=700baf67ed

Informāciju sagatavoja: Inese Dabiņa

Foto: Una Ziņģe, Anna Bivbāne, Iveta Rozenfelde, Inese Dabiņa, Una Blūma

Šis ieraksts tika publicēts Erasmus+ W.A.T.E.R. 2018.-2020.. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.