Pedagogu streiks 24.-26.aprīlim

Skrundas vidusskolas daļa no pedagogiem piedalīsies Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības organizētajā protesta akcijā un streikā.

Saskaņā ar Streiku likumu “darbiniekus, kas nepiedalās streikā un turpina darbu, nedrīkst piespiest uzņemties streikojošo darbinieku darbu”, tāpēc  no 24.aprīļa līdz 26.aprīlim Skrundas vidusskolā mācību un audzināšanas process tiks organizēts attālināti. Mācību stundas un nodarbības notiks attālināti pedagogu mācību priekšmetos, kuri nepiedalās streikā un turpina darbu. Jautājumu gadījumā vērsties pie klašu audzinātājiem un sekot līdzi informācijai e-klases dienasgrāmatā.

Šis ieraksts tika publicēts Skolēniem, Vecākiem. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.