Pieredzes apmaiņa

Trešdien, 29.aprīlī Skrundas vidusskolā notika Sākumskolas metodiskās jomas skolotāju tikšanās, kurā viens no jautājumiem darba kārtībā bija iepazīšanās ar konkursa “Zinātne uz skatuves” nolikumu 2023.gadā. Šajā tikšanās reizē par savu pieredzi stāstīja sākumskolas skolotāja un jomas vadītāja Iveta Labunska, kura arī ir pati, kopā ar kolēģi Inesi Pickaini,  piedalījusies šajā konkursā 2019. (Latvijā, Portugālē) un 2021.gadā (Latvijā). Skolotājām tika parādīta prezentācija, kuru sagatavoja Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra vadītāja Skaidrīte Bukbārde.

Bija arī jaunums – jaunais tulkotais metodiskais materiāls – grāmata ,,Mēness laternā un ausu sildītāji”. Notika šīs grāmatas prezentācija. Tika pārrunātas idejas, kuros priekšmetos un kādas prasmes mācot, var šo grāmatu izmantot. Divas skolotājas izrādīja interesi par piedalīšanos šajā konkursā Jelgavā septembra sākumā. Skolotāji atzina, ka noteikti iepazīsies ar šo grāmatu klātienē, jo skolēniem noteikti patiks un interesēs šie praktiskie un izzinošie darbi STEM mācību priekšmetos.

Informāciju sagatavoja Iveta Labunska.

Šis ieraksts tika publicēts Pedagogiem. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.