Profesora Cipariņa kluba neklātienes matemātikas konkurss

Latvijas Universitātes A.Liepas neklātienes matemātikas skolas Profesora Cipariņa kluba 2022./2023.mācību gadā kopā piedalījās 219 dalībnieki no 5.-7.klasei, no tiem 141 individuālie risinātāji un 78 komandas. Kopā konkursam bija piecas kārtas.  Uzdevumos  jāizmanto spēja  paskatīties uz tiem no cita skatu punkta, kā arī spēja loģiski, secīgi veikt spriedumus. Daudzi PCK dalībnieki  sasnieguši vērā ņemamus rezultātus matemātikā un datorzinātnēs.

Skrundas vidusskolas 6.b klases skolniece Marta Hartmane izturēja visas piecas kārtas un guva labus rezultātus.

https://www.nms.lu.lv/konkursi/profesora-ciparina-klubs/2022/2023-macibu-gads/

Kopvērtējums

Informāciju sagatavoja Irina Freimane.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.