Projekts “Esi sakarīgs, neesi atkarīgs”

No 3.-10.decembrim Skrundas vidusskolas 6. un 7. klašu skolēni piedalījās projektā “Esi sakarīgs, neesi atkarīgs”, kurš izveidots sadarbojoties Slimību profilakses un kontroles centram (SPKC), Veselības ministrijai un biedrībai “Latvijas Atkarības psihologu apvienībai”. Projekta mērķis ir izglītot jauniešus par atkarības vielām, to bīstamību, sniegt zināšanas un veidot noraidošu attieksmi pret šo vielu lietošanu.

Projekta ietvaros skolēni noskatījās videolekcijas prezentāciju, kas ietver sevī interaktīvu testu un īsu video spēli par atkarību tēmu. Pēc lekcijas jaunieši diskutēja par šo tēmu, izteica savu viedokli, veidoja noraidošu attieksmi, pārrunāja, kā rīkoties dažādās situācijās.

Nodarbību vadīja: skolas psiholoģe Vineta Hildebrante, soc.zin.skolotājs Aldis Zalgauckis.

Šis ieraksts tika publicēts Projekti. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.