Radošo eksperimentu konkurss “Ja es būtu ķīmiķis…”

Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas (LAĶĪFA) rīkotajam skolēnu konkursam “Ja es būtu ķīmiķis…” ir noslēdzies pieteikumu pieņemšanas laiks. Ar prieku vēlamies paziņot, ka Skrundas vidusskolas audzēkņi ir iesnieguši savu radošo eksperimentu!

Visi saņemtie darbi ir publicēti kimiko.lv mājaslapā, tādēļ aicinām Jūs, Jūsu audzēkņus un skolotājus palīdzēt noteikt uzvarētāju un mājaslapā balsot par labāko darbu, daloties ar ziņu Facebook, Twitter vai draugiem.lv mājaslapā.

Balsojiet par Skrundas vidusskolas 9.klases darbu: “Maģiskā reakciju virknīte”http://www.kimiko.lv/konkurss/

Visus pieteiktos darbus izvērtēs arī īpaši izveidota žūrija pēc šādiem kritērijiem – darba apjoms un ieguldījums, sasaiste ar ķīmijas zinātni un radošā izdoma. Žūrijas balsojums būs noteicošais uzvarētāja paziņošanā. Darbu vērtēšana noslēgsies 29.novembrī un uzvarētāju grupa tiks paziņota pirmdien, 30.novembrī.

Uzvarētāju grupas skolēni un skolotājs saņems lielisku iespēju apmeklēt AHHAA zinātnes centru Tartū (Igaunijā).

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.