read2do

Ar lielu prieku ziņojam, ka esam uzspējuši safilmēt 41 skolotāju veidoto video un 7 bērnu veidotos. Jūnija sākumā esam ieplānojuši doties uz Lietuvu, kur tiks uzņemti 5 bērnu veidotie video. Esam gandarīti par līdz šim paveikto.
Vasaru plānots pavadīt strādājot pie esošajiem, safilmētajiem video, lai tos samontētu, tulkotu un veiktu to pēcapstrādi un, jau rudenī atgriezīsimies filmēšanas laukumā gan Latvijā, gan Igaunijā.
Paldies liels sakām Skrundas vidusskolas skolotājai Inesei Pickainei un viņas palīgam Annai Lankovskai, Lubānas vidusskolas skolotājai Inesei Sondarei un viņas talantīgajiem jauniešiem par līdzdarbošanos. Paldies arī Ogres 1.vidusskolai un īpaši skolotājiem Edijam Freimanim un Inesei Orbidānei.
Biedrības “Vidzemes inovāciju instruments” Erasmus+ programmas īstenoto projektu “The practical usage of your theoretical knowledge” līdzfinansē Eiropas Savienība.
Projekta attīstības gaitai var sekot projekta Facebook lapā “read2do” un Instagram “read2do”, kā arī visa projekta mājas lapā www.read2do.eu.

Informāciju sagatavoja projekta koordinatore- Zane Kurme.

Šis ieraksts tika publicēts Projekti. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.