Sākumskolas kombinētā olimpiāde

Skrundas vidusskolā 5. aprīlī notika Saldus, Skrundas, Brocēnu starpnovadu kombinētā olimpiāde 1.- 4. klašu skolēniem, tāpēc skolā pulcējās 95 skolēni no 21 skolas.

Olimpiādes darbus sagatavoja O. Kalpaka Rudbāržu pamatskolas skolotāja Iveta Labunska. Darbā skolēniem vajadzēja parādīt savu lasītprasmi, rēķināšanas prasmi, dzīves gudrību, loģisko domāšanu.

No Skrundas vidusskolas piedalījās 8 skolēni: Rūta Lākute(1.a ), Alise Anna Rožkalne(1.b), Anete Bumbiere ( 2.a), Alise Dabiņa ( 2.b), Uva Eglīte (3.a), Niks Rožukalns(3.b), Kristers Igors Bolsunovskis (4.a), Elīza Janvāre ( 4.b). Vislabāk no klājās Anetei Bumbierei, viņai 1. vieta

2. klašu grupā.

No viesu skolām labus rezultātus uzrādīja Saldus sākumskolas skolēni – vairākas godalgotas vietas un atzinības.

Liels paldies visiem, kas palīdzēja organizēt šo olimpiādi.

Sākumskolas MA vadītāja I. Vingre

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes un konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.