Satikšanās Skrundas vidusskolā

Šogad Skrundas vidusskolā tiek rīkots pasākums ar vidusskolēniem un tiem, kuri šo skolu beiguši pēdējos trijos gados.
Pasākums notiks 24. janvārī plkst. 18:00, brīvā atmosfērā, ar sarunām, dejām un mūziku fonā. Satiksiet sen nesatiktos draugus un klases biedrus, varēsiet izdejoties no sirds patikas un atcerēties jaukos brīžus, ko pavadījāt skolas solā.

Vidusskolēniem vēlams ņemt līdzi iepriekš sagatavotu groziņu un labu garastāvokli, bet tiem, kuri šo skolu beiguši pēdējos trijos gados vēlams ņemt līdzi labu garastāvokli un interesantus stāstus par studiju gaitām!
Pieteikšanās pie Annas Bivbānes līdz 17. janvārim.

Ar cieņu, skolas līdzpārvalde, skolas prezidente Anna Bivbāne un skolotājs Aldis Zalgauckis.

Šis ieraksts tika publicēts Līdzpārvalde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.