Skolā, vecāku kopsapulcē domājam par motivāciju, atbildību, dialogu.

P2130674

13.02.2012. skolā viesojās psiholoģe Sarmīte Štāle. Viņa vadīja nodarbības skolēniem “Mana motivācija un mani motīvi” 6., pēc tam arī 7. un 8. kasēs.  Pēc tam skolotāji apmeklēja nodarbību par tēmu “Attīstošais dialogs”.

Šajā dienā skolā bija īpaši  gaidīti vecāki. Jebkurš varēja tikties ar pedagogiem un plkst.17.00 notika vecāku kopsapulce. Tajā skolas direktors Ainārs Zankovskis stāstīja par jaunumiem skolā, d.v.informātikas jautājumos un ekonomikas skolotāja Inguna Berga informēja par programmas “Junior Achievement” atjaunošanu skolā ar nākamo gadu. Psiholoģe S.Štāle sarunājās ar vecākiem par tēmu – “Kā palīdzēt bērnos veidot atbildības sajūtu”. Atbildēja uz jautājumiem.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Vecākiem. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.